Jan Hodboď
Jirka Hodboď
Miroslav Kořínek
Martina Kořínková
Vladimír Přikryl
Jaroslav Rys
Peter Švec
Miloslav Tauchman
Tomáš Tauchman
Jaruška Tauchmanová

TOPlist

Žacléřská 70 2010

>>2010<< >>2009<< >>2008<<

Poznámka k rozdílu popis/komentář - do popisů by se měl vkládat popis závodu z pohledu jednotlivých účastníků, který se dříve vkládal do komentářů, ale později k velké škodě zanikl ve spoustě ostatních komentářů.


Stránka: 123

16.8.2010 Jan Hodboď:

Abych to upřesnil, trochu zavzpomínáme na starý časy. Já pojedu s Rysákem a se Zálikem, takže brácha je zatím 1 na druhej tým. Je to tam fajn, tak popřemýšlejte ...16.8.2010 Jaruška Tauchmanová:

;-) krásný zakončení sezony. Alespoň jako podavačka lahví bych mohla jet:-). A nebo tradiční sestava - Brácha a já a jsme 3 :-D!! Protože do Dolu a k paní Edeltraud to za to stojí. Hlavně pozor na KLÍČE!!!!15.8.2010 Jirka Hodboď:

Milí klubáci, tenhle týden mi do mailu přistála pozvánka na již tradiční týmový závod v Žacléři. Tímto se vyhlašuje konkurz na chrabré bikery, jejichž celkový počet by měl být dělitelný třemi. O co příjdou ti, kdo zaváhají? Možná o přípravný kemp v hospodě v Prkenném Dole, snad o tradiční pohostinnost u Edeltraud, o prý vylepšenou trať závodu (jak slibuje pořadatel) a hlavně o jednu z posledních možností potkat se v sedle v letošní sezóně!
Takže neváhejte - heslo letošního Žacléře totiž zní "Jeden za všechny, všichni za jednoho!!!"


Pro vložení komentáře musíš být přihlášen(a).

Nejsi přihlášen(a)
Hlavní sponzor

EKONOMICKÉ A DAŇOVÉ PORADENSTVÍ

Sponzoři

CUKROVARY A LIHOVARY TTD, a.s.

ŘEPAŘSKÝ INSTITUT SEMČICE s.r.o

Online-ucto

Valid CSS!

Valid HTML 4.01 Strict

[Valid RSS]

..:: Webmaster: Vladimír Přikryl (prikryl(at)obora.org) :: Poslední modifikace 14.03.2014::..